Haber

AK Parti Darıca’da muhtarlar ve muhtar adaylarıyla buluştu

31 Mart Yerel Yönetimler Seçimi istişare toplantısında Darıca’da mahalle muhtarları ve muhtar adaylarıyla bir araya gelen AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, tüm muhtar adaylarına başarılar diledi.

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, 31 Mart seçimleri ve süreci değerlendirmek üzere ilçe muhtarları ve muhtar adaylarıyla bir araya geldi. Darıca Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda; Darıca Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Darıca Belediye Başkanı Adayı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, mahalle muhtarları ve muhtar adayları katıldı.

“BAŞARILAR DİLİYORUZ”

31 Mart’ta yapılacak seçimlerde muhtar ve muhtar adaylarına başarılar dileyen AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, şunları söyledi: “AK Parti olarak bir araya gelerek başarı dileklerimizi sizlere iletmek ve konularda istişarede bulunmak istedik. süreç. Partimiz hiçbir muhtar adayını destekleyecek durumda değildir.

“YİNE HİZMET ODAKLI VE İŞBİRLİKÇİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ”

Her muhtarın ve muhtar adayının yanındayız. “Demokrasi Bayramı” dediğimiz 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinde yarışan ve kazanan muhtar adaylarımızla her zaman olduğu gibi önümüzdeki 5 yıl boyunca hizmet odaklı ve iş birliği içinde çalışacağız.”

“MUHTEŞEM ADAYLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM”

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar’ın ardından konuşan Darıca Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Darıca Belediye Başkanı Adayı Muzaffer Bıyık, “İlçemizde uyum içinde çalıştığımız muhtarlarımıza 5 yıllık çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. . Önümüzdeki seçimlerde muhtar adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.

MUHTEŞEM VE MUHTEŞEM ADAYLARINDAN LİDER ŞAKAR’A TEŞEKKÜR

Mahalle muhtarları ve muhtar adayları, kendilerini ağırlayan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar’a teşekkür etti. Muhtarlar ve muhtar adaylarıyla yapılan toplantı toplu fotoğrafla sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-maltepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu