Ekonomi

Macy’s Michael Krans’ı medya ağının yeni Başkan Yardımcısı olarak atadı

NEW YORK – Macy’s, Inc. (NYSE: M) bugün Michael Krans’ın Macy’s Media Network’ün başkan yardımcılığına atandığını duyurdu. Satış ve pazarlama geçmişi olan Krans, reklamverenleri Macy’s ve Bloomingdale’s’in müşteri tabanıyla buluşturmayı amaçlayan şirketin dahili medya bölümünden sorumlu olacak.

Macy’s Inc. baş müşteri ve dijital sorumlusu Max Magni, Krans’ın ekibe katılmasından duyduğu heyecanı dile getirerek bu alandaki kapsamlı deneyiminin altını çizdi. Krans’ın kariyerinde Walmart Connect’in yanı sıra Hearst ve Condé Nast gibi büyük yayınevlerinde çeşitli satış, reklam ve pazarlama girişimlerine liderlik ettiği önemli roller bulunuyor.

Macy’s Media Network, reklamverenlerin şirketin sadık müşterilerine ulaşması için bir platform olarak hizmet veriyor ve farklı kategorilerdeki kapsamlı içgörülere dayalı kişiselleştirilmiş içerik ve medya stratejileri sunuyor. Bu yaklaşım, marka hikayesi anlatımını desteklemek ve iş hedefleriyle uyumlu hale getirmek için tasarlanmıştır.

Krans’ın atanması, Macy’s’in perakende medya ağı aracılığıyla müşteri etkileşimini ve marka keşfini artırmaya yönelik süregelen taahhüdünün bir parçasıdır. Krans’ın rolü, ağın yeteneklerini daha da geliştirmek için 20 yılı aşkın sektör deneyiminden yararlanmayı içerecek.

Krans, Minnesota Üniversitesi – Carson School of Management’tan Uluslararası Pazarlama alanında lisans derecesine sahiptir. Walmart Connect’teki önceki görevi, şirketin en büyük giyim tedarikçileriyle gelir artışını sağlamaktı.

Bu haber Macy’s, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır. Bloomingdale’s ve Bluemercury’yi de işleten şirketin merkezi New York’tadır ve kapsamlı dijital ve fiziksel varlığı aracılığıyla kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışmaktadır. Daha fazla bilgi için ilgili taraflar Macy’s kurumsal web sitesini ziyaret edebilirler.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu